ژست عروس و داماد (آتلیه افسون)

نوعروس های عزیز با رعایت ژست های مناسب در زمان تصویربرداری و عکاسی می توانند فیلم و عکس زیباتری داشته باشند . خوشبختانه امروزه عروس و داماد می توانند قبل از انتخاب آتلیه عروسی خود با جستجو در سایتهای مرتبط عروسی نکات لازم را جهت داشتن فیلم و عکس بهتر را به خوبی بررسی نمایند . اغلب نوعروسان با ژست های عروسی به صورت ابتدایی آشنایی دارند و همچنین می دانند که از روز عروسی فقط فیلم و عکس به یادگار می ماند . از این رو انتخاب آتلیه عکاسی مناسب مهمترین تصمیم عروس و داماد می باشد .

در سالهای اخیر کار عکس و فیلم عروس و داماد بیشتر به صورت رئال و مستند گونه و با توجه به نور و شرایط محیط انجام می شود .

عروس و داماد می توانند با مراجعه به سایتهای مرتبط در زمینه عکس و فیلم عروس و داماد و مشاهده نمونه کارهای متفاوت در لوکیشن های متفاوت با انواع ژست های عروس و داماد آشنایی کافی داشته باشند و قبل از فرا رسیدن روز عروسی تمرینات کافی را داشته باشند .

هر چه تعداد تصاویری که مشاهده می کنند بیشتر باشد درک صحیح تری از ژست های متفاوت خواهند داشت .

آتلیه افسون با در نظر گرفتن این مساله مهم اقدام به جمع آوری پوزیشن های متفاوت از عکاسان مطرح دنیا که کار عکاسی عروسی را به صورت حرفه ای انجام می دهند ، نموده و این پوزیشن ها را در قالب فایل زیپ در سایت www.photoafsoon.com در اختیار شما عزیزان گذاشته است . با مراجعه به سایت افسون می توانید به صورت کلی در قالب فایل زیپ دانلود بفرمائید. از دیگر نکات مهم که عروس و داماد باید به آن توجه داشته باشند این است که با مشاهده این پوزیشن ها هیچگاه نباید خود را در قالب یک بازیگر و یا یک مدل حرفه ای قرار دهند وبخاطر فیگورهای خاص گرفته شده توسط این افراد خودرا دچار رنج ومشقت کنید ودقت شود که خود واقعی باشید وبسیار ریلکس وطبیعی.

عکس های با عشق و احساس بیشترین محبوبیت را داراست برای اینکه عکس هایتان بیانگر احساس واقعیتان باشد بهترین کار این است که فراموش کنید دوربینی وجود دارد خیلی راحت عشق و هیجان و احساستان را به هم نشان دهید با این روش دیگر بوسیدن، بغل کردن، نوازش کردن، خندیدن و … کار سختی نخواهد بود .

استرس و خستگی چهره شما در عکس نیز دیده می شود پس برای نداشتن استرس می توانیم چند نکته را رعایت کنیم :

  • قبل از عروسی استراحت کافی داشته باشیم .
  • در روز عروسی نوشیدن آب ضروری است زیرا این عمل به خنک شدن مغز و کم شدن استرس کمک می کند .
  • خوردن شکلات، آدامس یا تنقلات ریز به کم شدن استرس و داشتن انرژی کمک می کند .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 9 =